TITLE

DESCRIPTION

Dzień Pluszowego Misia

W piątek obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Przynieśliśmy z domów nasze ulubione przytulanki, które tego dnia towarzyszyły nam podczas zajęć. Korzystając z takiego święta, zgłębialiśmy wiedzę na temat życia niedźwiedzi. Obejrzeliśmy film edukacyjny, z którego dowiedzieliśmy się wielu interesujących informacji o niedźwiedziu brunatnym,polarnym i pandzie. Niektóre wiadomości nas zaskoczyły! Następnie rozwiązywaliśmy quiz ze znajomości misiów z bajek. Kolejnym zadaniem było odrysowanie naszych dłoni na odcisku łapy niedźwiedzia. To uzmysłowiło nam, że niedźwiedzie to bardzo duże zwierzęta. Ułożyliśmy niedźwiedzie ślady na podłodze, aby sprawdzić jak duże kroki stawia to zwierzę. Na koniec przyporządkowywaliśmy informacje zapisane na karteczkach - odpowiednio dla prawdziwych niedźwiedzi i pluszowych misiów. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się wielu ważnych i ciekawych informacji o niedźwiedziach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress